Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

IMG_0359

V mesecu septembru je bilo za naše najmlajše uvajalno obdobje. Na vrtec smo se sedaj že dobro navadili. Vsak dan smo bolj nasmejani in razposajeni.

Otroci so v tem mesecu raziskali igralnico ter njene kotičke. Zelo zanimiv jim je knjižni kotiček in kuhinjski kotiček. Skozi dan prepevamo otroške pesmi,  razne bibarije ter prstne igre. Otroci uživajo ob natikanju lesenih krogov iz debla na vrvico, s katerimi lahko postavijo stolp ali nekaj po svoji želji.   Odtisnili smo svoje dlani za rojstnodnevno drevo, ustvarjali s plastelinom in risali z barvicami ter voščenkami.

Zelo uživamo na zunanjem igrišču, kjer lahko tekamo, se plazimo, igramo v peskovniku, raziskujemo travnik ter se spuščamo po toboganu.

Vabljeni na ogled slik v fotogalerijo Vilinčkov.