Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Mi smučamo! Pa vi?

Letošnji februar nam bo zagotovo ostal v lepem spominu predvsem zaradi tečaja smučanja. Za lokacijo smo, kot vsako leto, tudi letos izbrali smučišče na Golteh. Letos je na celotni izvedbi tečaja bila dodana novost – prevozi z gondolo, ki so bili zelo zabavni. V hotelu so nas vsak dan pričakali smučarski učitelji, ki so nas hitro usmerili na poligon ob smučišču. Tako se je pričela naša smučarska akcija. Na smučkah smo se v celem tednu naučili marsičesa, predvsem pa tega, da smučanje ni le športna disciplina, ampak tudi odlična  zabava in novo znanje. Zadnji dan smo svoje smučarsko znanje nagradili s tekmovanjem. Na tekmovanju smo imeli tudi naše največje navijače, starše in bližnje. Prejeli smo odlične medalje in diplome, saj smo bili prav vsi zmagovalci.

 

Udeleženci smučarskega tečaja

Več si oglejte v fotogaleriji!