Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

V mesecu juniju sta vrtec Bambi obiskala policit in gasilci. Najmlajši so uživali ob ogledu gasilskega in policijskega vozila, polivanju z vodo, predvsem pa ob zvoku sirene. Izdelali smo si plakate o pomenu varnosti pred soncem. Iz reklam smo izrezali fotografije sončnih krem, pokrivala, senčnike, ter veliko vode, da ne dehidriramo. S plakati smo si uredili kotiček varno s soncem. Veliko smo se igrali s škatlami, tulci ter si iz  njih naredili avto hišo in si pričarali avtomobilske dirke. V sončnih dneh smo veliko raziskovali ter se gibali na travniku. Preizkusili smo plovnost papirnatih ladjic, skrbeli za vrt in se vozili s poganjalci. Gibanje smo si popestrili z baloni in glasbo. Ob  koncu meseca pa smo si vse skupine privoščile osvežilno dopoldne s slastnimi sadnimi napitki.