Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Mi delamo snežaka

Februar nas je pošteno obdaril s snegom, ki pa smo ga dobro izkoristili. Najprej je bil na vrsti pustni čas. Tako smo se seznanili z maskami, si jih izdelali in tudi skupaj z ostalimi oddelki zarajali. Vmes smo spremljali pričetek zimskih olimpijskih iger, se oborožili z rekviziti za navijanje in se dobro seznanili z olimpijsko reprezentanci in športi, ki so izvajali. Spoznali smo, kje se nahajajo sodelujoče olimpijske države ter jih raziskali s pomočjo globusa. Tudi sami smo se preizkusili v nekaterih olimpijskih disciplinah.

Večji del smo seveda preživeli na snegu. Izdelali smo si zanimiv iglu, ga dobro opremili in skrbeli, da je še dolgo ostal cel. Skrbeli smo za sankaško progo, si izdelali skakalnico. Naredili smo si tudi čisto pravo drsališče, pri čemer nas nizke temperature niso niti malo ustavile.

Medvedi