Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Drugi dan tečaja smo že vsi bolj pogumni. Gremo v vodo, se škropimo in igramo. Super je! 

Pri plavanju je pomembno tudi ogrevanje, tuširanje, skakanje in zabava. Vse to in še več smo delali mi 😉 

Na predzadnji dan plavalnega tečaja smo že vsi zelo pogumni. Eni plavamo, drugi skačemo, tretji se potapljamo. Imamo se fino 🤩 

Zaključek plavalnega tečaja
Na bazenu v Velenju smo zaključili pet dnevni plavalni tečaj. Vaditelji Plavalnega kluba Velenje so nas z igro in zabavo privadili na vodo. Skupaj smo se potapljali, skakali in uživali v vodnih vragolijah. Nekateri smo tudi splavali, vsi pa smo premagali strah pred vodo, vsi si upamo potopiti glavo in se ob tem zabavamo. Sedaj se veselimo poletja, ko bomo lahko sproščeno uživali v vodi.