Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

MEDVEDI V MAJU

Skok v nov mesec smo pričeli s pospravljanjem igrač, ustvarjanjem travniške dekoracije in plakata za našo igralnico. Kozarce za vlaganje smo si pobarvali z barvo za kredne table, jih poslikali s kredami, napolnili z zemljo in vanje posejali baziliko. Sameval ni niti naš vrt v katerega smo posadili različno zelenjavo in ga pridno zalivali. Pri sajenju in opazovanju rastlin so se nam pojavila vprašanja o tem, kaj rastline sploh potrebujejo za življenje. Vprašanja smo razrešili s preprostimi poskusi z rastlinami. Skozi ves mesec smo veliko časa preživeli na dolgih sprehodih in v gozdu, kjer smo uživali ob grajenju gozdnih bivališč ter raziskovanju rastlin. Mesec maj nam je postregel tudi z višjimi temperaturami, zato smo si pripravili slasten bezgov sok, ki nas je pri malici vsakodnevno osvežil. Mesec smo zaključili s težko pričakovanim kolesarskim tečajem, ki nam ni povzročal težav, saj smo že pravi kolesarji.

Naš pester mesec si oglejte tudi v galeriji.