Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Medvedi v juniju

 

V skupini medvedi smo se meseca junija še zadnjič družili v skoraj popolni postavi. Spoznavali smo različna prevozna sredstva, prometne znake in poklice. Izdelali smo si plakat, uživali v preoblačenju v različne uniforme ter tkali še zadnje vrtčevske vezi skozi igro. Praznovali smo še zadnje rojstne dneve ter zaključili z angleškimi in gibalnimi uricami. V okviru teme o poklicih sta nas obiskala harmonikaš, ki nam je predstavil harmoniko in nam skupaj z deklico iz naše skupine zaigral nekaj skladb ter reševalec, ki nam je predstavil svoj poklic in svoje reševalno vozilo. Poletno smo obarvali našo igralnico z novimi izdelki in poslikali naša okna. Naš zadnji mesec se je hitro bližal koncu zato smo si za slovo pripravili slastno borovničevo in malinovo torto, zaključili pa smo ga z izletom na letališče, ki bo tako otrokom kot tudi nam zaposlenim ostal v lepem spominu.