Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Za nami je že drugi dan vrtca preživet v naravi. Zbudili smo se v megleno jutro, ki pa ga je kaj kmalu že pregnalo sonce. Po zajtrku smo šli na raftanje, kjer smo uživali v vožnji s čolnom, vsi smo veslali in se zabavali. Ker nas je sonce že pošteno grelo, smo si privoščili še malo osvežitve v naravnem bazenčku reke Savinje.
Po kosilu smo sprostili naš adrenalin s plezanjem po adrenalinčku. Nato pa smo se odpravili nabirat jabolka, ki smo jih stisnili in popili najbolj sveži jabolčni sok na svetu. Mmmm je bil okusen.
Po večerji nas je čakalo presenečenje. Obiskal nas je čisto pravi čarodej, ki nam je pripravil odlično predstavo ter vsakemu od nas izdelal spominek iz balonov. Čeprav se je dan že močno prevesil v noč, smo naredili še sprehod po kampu z nočnimi lučkami. Utrujeni od dogodivščin smo si le še voščili lahko noč.