Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Štorklje v septembru

 

Ku-ku Štorklje tu!

Javljamo se vam in sporočamo, da smo uspešno prekrmarili skozi prvi skupni mesec. Izdelali smo si obeske za rojstnodnevni koledar, igralnico popestrili z jesenskim drevesom, slikali z milnimi mehurčki, izdelali lepljenko robota, odtiskovali s plutovinastimi zamaški in si izdelali senčne lutke, ki smo jih preizkusili v senčnem gledališču. Uživali smo ob igri z mivko in malto ter lončenimi gradniki, roke in vratove pa smo popestrili s pisanim nakitom, ki smo ga izdelali sami. Pripravili smo si tudi matematično urico, kjer smo se igrali s pisanimi liki in sestavljali robote. Veliko časa smo posvetili tudi bivanju v gozdu kjer zelo uživamo. V posebnem spominu pa nam bosta ostala tudi kino dan s čisto pravo pokovko in nastop ob otvoritvi mostu v Mladinskem centru Šmartno ob Paki.

 

Ne pozabite pokukati še v galerijo.

 

Štorklje, Eva in Andrej