Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Poseben obisk v skupini Štorklje

Drugačnost nas bogati!

Na mladih stoji prihodnost naše družbe, zato je potrebno že naše najmlajše vzgajati k strpnosti do drugačnosti in medsebojnemu spoštovanju. Le na tak način bomo ustvarili družbo, ki se ne boji raznolikosti, temveč jo sprejema z odprtimi rokami.

V skupini Štorklje se v mesecu novembru seznanjamo z drugačnostjo, zato smo v svojo družbo povabili slepo gospo Anjo in njeno psičko vodnico. Gospa nam je predstavila kako se spopada s slepoto, kakšne pripomočke uporablja in kakšno je delo psa vodnika. Pripomočke smo lahko preizkusili na poligonu, ki smo ga premagovali s prevezo čez oči. V spominu pa nam bo ostala tudi razigrana psička Labra, ki nam je pokazala kar nekaj svojih trikov.

Štorklje z Evo in Andrejem