Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Štorklje v novembru

 

V skupini štorklje smo mesec november posvetili spoznavanju našega telesa in drugačnosti v vseh svojih razsežnostih. Ogledali smo se v ogledalcih in ustvarili avtoportrete, sestavljali okostje, se igrali spomin z deli telesa in jutranje kroge popestrili s kocko ob kateri so bile gibalne minutke še zanimivejše. V sklopu teme o drugačnosti nas je obiskala slepa gospa Anja in nam s svojo psičko vodnico popestrila dopoldan.

Sodelovali smo pri Tradicionalnem slovenskem zajtrku in si izdelali medene lizike. S svojim obiskom pa nas je presenetil čebelar, ki nam je zaupal kar nekaj zanimivosti o čebelah.

Uspešno smo zakorakali tudi v projekt Mali Savinjčani beremo. Uživamo ob pripovedovanju in poslušanju knjig ter ob ogledovanju izdelkov, ki jih skrbno izdelate doma.