Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Pingvini v aprilu

Malo dežja, malo sonca in je april mimo. Popestrili smo si ga z risanjem likov iz knjige ”Kdo je napravil Vidku srajčico?” in si tako naredili vsak svojo slikanico. Ker je bila v tem mesecu velika noč, nam je zajček skril čokoladna jajčka in ko smo vse našli, smo se tudi posladkali. Udeležili smo se zaključne prireditve ”Mali Savinjčani beremo” in uživali v predstavi ”Cesarjeva nova oblačila”. Ker je pomlad tudi uradno tu, smo si igralnico okrasili v pomladno dekoracijo, naš arktični iglu pa se je iz bele spremenil v zeleno barvo. Veliko smo likovno ustvarjali in kar nekaj dejavnosti izvedli na prostem. Obiskal nas je policist iz PP Žalec in nam razložil, da moramo v avtu biti vedno pripasani, da ne smemo prehitro voziti, da moramo pri kolesarjenju vedno imeti čelado in da moramo v primeru nezgode vedno poklicati 113.