Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Pingvini v juniju

 

Vrtec in igralnico krasijo ribe, saj je junij mesec, ko se začnejo počitnice in s tem čofotanje v vodi. Pozabili pa nismo na dedke ter babice in zato smo jih povabili na druženje. Zapeli smo jim pesmice ki smo se jih naučili skozi leto, posladkali smo se s keksi in si izdelali lončke iz katerih bo zrasla koruza.
Pingvini smo se letos že naučili plavati in smučati, v juniju pa smo imeli še kolesarski tečaj. Pridno smo vadili za nastop na zaključnem druženju in odlično odigrali predstavo ”Žaba je žaba” ter zaplesali ob pesmici ”Žaba rada bi kopalke”. Obiskali smo kmetijo Flis in si pogledali od kje dobimo mleko ter ostale mlečne izdelke, na mini ranču v Šempetru pa smo se igrali kmečke igre in hranili domače živali. Redno urejamo našo zeliščno zelenjavno gredo in komaj čakamo prve pridelke.
Na koncu pa smo se poslovili tudi od bodočih šolarjev in se zadnji predpočitniški dan sladkali s sladoledom.