Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Smo skupina Pikapolonice. Takoj septembra smo otvorili našo lepo novo igralnico. Zelo radi se igramo. Vedno si poiščemo zanimive aktivnosti, ki jih radi delimo s svojimi prijatelji. Nekateri izmed nas so letos prvič prišli v vrtec. Hitro so ugotovili, da se lahko imamo zares fino.

Izdelali smo si likovne mape in vanje že na začetku vložili naše osebne izkaznice. Da bi bile čimbolj podrobne smo se izmerili, stehtali in narisali, ob koncu leta pa bomo primerjali napredek. Uredili smo si kotičke. V novi igralnici imamo na voljo res veliko prostora, da se lahko nemoteno gibamo. Nekajkrat smo obiskali tudi telovadnico. Tam smo se zelo radi gibali z žogami. Pred vrtcem zelo radi vozimo poganjalčke, se spuščamo po toboganu, se igramo v peskovniku, se gugamo, tekamo in raziskujemo. Zelo radi se zadržujemo pri raziskovalnem bazenčku v katerem imamo trenutno jesenske materiale. Pričeli smo z zbiranjem malih in velikih buč, da bomo lahko izvedli bučijado. Izvedli smo Pikin dan, se družili z ostalima dvema oddelkoma.

Veseli smo, da smo v takšnem sestavu in veselimo se vseh novih izzivov, ki nas čakajo.

Pikapolonice s Polono in Petro