Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Mesec november je bil precej raznolik. Najprej nas je deževno vreme obleklo v čudovite, pisane dežne plašče in škornje, da smo lahko nemoteno čofotali v vseh lužah, ki smo jih srečali. Naučili smo se novo pesmico Dežek, zaplesali z dežniki, rajali ob videoposnetku.

Sledila je priprava na tradicionalni slovenski zajtrk. Izdelali smo si dekorativne čebelice, si spekli čisto svoje medenjake, spoznali čebele. Na tradicionalni slovenski zajtrk smo v goste povabili poslanca, župana in našo direktorico vrtca. Obiskala nas je tudi čebelarka Maja in harmonikaš Matija.

Spoznavali smo piramido zdravja in si eno tudi izdelali. Ta sedaj krasi naš kuhinjski kotiček. Izdelali smo si sadno malico.

V goste smo povabili dedke in babice, ki so nam pomagali izdelovati izdelke za naš bazar. Srečanje je potekalo v zelo zanimivem vzdušju, vsekakor pa smo bili zdelo ustvarjalni.