Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
V skupini Želve smo v tem mesecu izvedli čisto pravo pustovanje. Za hip smo se preobrazili v čudovite zvezdice, ki običajno krasijo nebo. Oblekli smo si zvezdne kostume, v roke pa prijeli čarobne zvezdne palice, s katerimi smo si pričarali še posebej zanimivo vzdušje.

Da pa se maske ne bi bali, smo se že pred tem preoblačili v pikapolonice, čebelice, v gusarje in razbojnike. Maske sicer nismo dolgo obdržali na sebi, ampak nič hudega; zabavali smo se.

Veliko smo se gibali v telovadnici. Radi smo skakali po trampolinu, plezali na plezalu, se igrali velikim didaktičnim igralom in se zabavali v bazenu z žogicami. Te običajno razmečemo po celi telovadnici; pa nič zato. Vzgojiteljici nas hitro spodbudita, da jih potem pospravimo nazaj v bazen.

Malce smo uspeli raziskovati tudi na prostem. Ugotovili smo, da bo zunaj potrebno še toliko postoriti. Še dobro, da je pred nami pomlad, da bo sonce in da se narava malce pogreje in posuši.

Želve s Polono in Regino