Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page


Junij nas je obdal z lepim, sončnim vremenom, zato smo se odločili, da si bomo pripravili svoj sirup. Na našem vrtu smo nabrali meto in meliso. Nato smo listke natrgali in jih dali v posodo z vodo ter dodali koščke limone. Naslednji dan smo sirup dokončali. Navdušeno smo degustirali limono ter opazovali naše obraze. Nekaterim je bil okus limone všeč, drugim malo manj. Na koncu smo skupaj mešali in mešali in namešali zelo okusen čarobni sirup, s katerim smo se v vročih dneh odžejali.  Spoznavali smo barve mavrice, z nogami smo se sprehodili po barvi in na liste pričarali mavrično hojo. S pomočjo lutk in senčnega gledališča smo spoznali živali v Afriki. Listali smo enciklopedije, prebirali pravljice o Afriki.
Vroče junijske temperature ob koncu meseca smo si popestrili z vodno zabavo – bazenom in vodno drčo.