Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Mesec smo pričeli z zgodbo o Mojci Pokrajculji. Prebrali smo knjigo in ob gledališču Kamishibai utrjevali vsebino. Postavili smo si gledališki kotiček, izdelali smo si lutke za zgodbico in poslušali glasbo. Prav tako smo si ogledali predstavo v video obliki, ki smo jo decembra pripravili zaposleni. Tako so jo lahko doživeli še otroci, ki je takrat v živo niso videli. Pripravili smo tudi razstavo risb o Mojci Pokrajculji. Sledil je smučarski tečaj. Otroci so vsak dan z veseljem odšli na avtobus in aktivno sodelovali na samem tečaju. Učitelje smučanja smo lepo sprejeli. Tečaj smo zaključili v pozitivnem vzdušju, hkrati pa bili zelo veseli napredka vsakega otroka. Odpravili smo se na nastop v Dom za ostarele na Polzeli. Pripravili smo širok program pesmi, ki so jih otroci ob spremljavi ukulela zapeli starostnikom. Izkušnja je bila za vse res neprecenljiva. Ker nam je zima prinesla nekaj snega smo ga izkoristili za bivanje na prostem.