Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Otroci skupine Snežinke smo se v mesecu marcu intenzivno pripravljali za nastop za starše. Predstavili smo se v belokranjskih nošah in sicer s plesom Lepa Anka kolo vodi in pesmijo Zeleni Jure. Kolo in pesem smo se z veseljem učili in korake hitro usvojili.
S pesmijo, Na polju rožice cveto, na vejah pa ptički pojo, z neba nam sveti sonček zlat, že prišla je k nam pomlad…., smo v igralnico privabili pomlad in jo okrasili z rožami.
Seznanili smo se z vrstami družin in narisali vsak svojo družino. Na vrtčevskem igrišču pa smo pozornost posvetili gibalnim igram z žogo. Žoge smo metali v višino, daljino. Vadili smo izmet in sprejem žoge. Smo že zelo spretni.
Vsakodnevno pa se nam zgodi kakšna prigoda, zato se veliko smejimo in smo radi dobre volje.