Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Skupina Utrinki smo april pričeli pohodniško, in sicer smo se odpravili na orientacijski pohod do ribnika v Preserjih. V tem času se je začela že prava pomlad, zato smo si dejavnosti spomladansko obarvali. Prav tako smo se pogovarjali o pomenu ločevanja odpadkov. Izdelali smo plakat, na katerega smo prilepili izrezane odpadke v ustrezne zabojnike. Poleg tega smo v telovadnici imeli čistilno akcijo in odpadke ločili v temu primerne škatle. Ker pa so bili res lepi in topli dnevi, smo se odpravili na še en orientacijski pohod, in sicer do gozda. Med drugim smo na različne zvrsti glasbe plesali s trakovi. Proti koncu meseca pa smo posadili fižol; zanj še zdaj skrbimo z rednim zalivanjem. Izvedli pa bomo še eksperiment, pri katerem nas zanima, kaj se bo zgodilo s fižolom v temi in kaj s fižolom brez vode.