Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Marjetice smo se v septembru spoznali z igralnico, telovadnico, igriščem, poleg tega pa smo spoznali tudi nove prijatelje in zaposlene. Veliko smo rajali – najraje plešemo ob prepevanju otroških pesmic, igranju na blok flavto ter orffova glasbila. Največ časa smo namenili raznim gibalnim dejavnostim, od plezanja med pajkovo mrežo, do vožnje s poganjalci. Naučili smo se nove bibarije, To sem jaz. Spoznali smo tudi gospodično Marjetico, ročno lutko, ki nam bo delala družbo skozi celo šolsko leto. Z njo se radi pozdravimo v jutranjem krogu, malo požgečkamo in pošljemo kakšen poljubček. Med drugim smo imeli tudi Pikin dan. Na ta dan smo se prelevili v Pika nogavičke in gusarje ter si naredili pravo zabavo, za piko na i pa smo imeli sladko presenečenje. Spoznali smo se še s pravili lepega vedenja, v okviru projekta Teden mobilnosti pa smo izdelali svojo avtocesto, po kateri smo vozili takšne in drugačne avtomobile.