Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Prvi dan v kampu Menina je bil zanimiv. V kamp smo prispeli nekoliko pred 10.00 uro.

Po nastanitvi v našem bungalovu in sadni malici, smo se igrali družabne igre, nato pa pohiteli na kosilo. Po kosilu smo se odpravili na doooolgi pohod do mlina, kjer smo spoznali mlinarja, ki nam je prijazno razložil kako melje žito in kako nastane moka. Ko smo vse pogledali in pretipali smo se odpravili naprej proti zelo stari kmetiji v Rečici ob Savinji. Tam smo se spoznali s kravami in velikim pujsom. Ogledali smo si tudi kmetijo in ženico, ki je ravno čistila hleve. Naprej smo se odpravili proti pekarni, kjer nas je čakal topel čaj in »navihanček«. Ko smo se podkrepčali smo se vrnili nazaj v kamp, utrujeni in premočeni, a zelooooo dobre volje. Sledi večerja in nekaj iger na prostem – pod šotorom, da se dovolj utrudimo in zvečer takoj zaspimo. Otroci pravijo imamo se ful fajn! 🙂

image1