Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

IMG_1159

 

Babice in dedki na obisku

V sredo, 7.12.2016 smo na obisk v vrtec povabili naše babice in dedke. V resnici smo jih res z velikim veseljem pričakovali, kar so dokazovali nasmeški do ušes ob njihovem prihodu. Najprej smo jim zapeli nekaj pesmic, ki smo se jih do sedaj v naši Škratji druščini naučili. Sledile so ustvarjalne delavnice v igralnici, kjer smo se lotili izdelave okraskov za naše drevesce. Naše babice in dedki so pravzaprav sami ustvarjalci, zato je nastala cela paleta raznovrstnih okraskov, ki nam bodo še skozi cel mesec krasili igralnico. Vmes smo se tudi malce okrepčali z jabolki in napitki. Srečanje smo zaključili s pesmico. Zelo smo bili veseli, da je prišlo do našega medgeneracijskega srečanja in zel si želimo, da bi takšna srečanja še večkrat ponovili. Sreča je bila na strani vseh.

 

Škratje s Polono in Andrejem