Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

V BAMBIJU JE PELA SIRENA

Mesec junij sta nam uspešno popestrila dva obiska, gasilcev in policistov. Prvi so bili na vrsti gasilci PGD Letuš. Prišla sta dva predstavnika, ki sta nam z veseljem predstavila vso opremo, ki jo je vseboval gasilski avto. Nekaj stvari smo lahko poprijeli v roke, druge pa smo si previdno ogledali. Zagotovo najbolj zanimiva stvar je bila gasilska cev, s katero smo se v vročem dnevu tudi malce poškropili. Voda je bila res mrzla, užitek ob samem škropljenju pa je odtehtal vse.

Policist nas je obiskal nekaj dni kasneje. Pokazal nam je vso nujno opremo, ki jo imajo policisti običajno s seboj, nas poučil o varnem ravnanju v prometu ter o pomembnosti upoštevanja pravil. Dovolil nam je, da se usedemo v avto ter prižgemo sireno in luči.

Teh dveh obiskov zagotovo še dolgo ne bomo pozabili. Več pa v galeriji.

Otroci in vzgojitelji vrtca Bambi