Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

MAJ PRI PALČKIH

Mesec maj je bil v skupini Palčki zelo pester. V začetku meseca nas je obiskal birman in prepustili smo se zvočni kopeli. Bilo je drugače in zanimivo. Komaj pa smo čakali, da se je začel kolesarski tečaj. Nadeli smo si čelade in pognali svoja kolesa oz. poganjalčke. Spretno smo vijugali med stožci in se vozili po klančini. Na koncu smo vsi dobili priznanja in medalje. Bravoooo!!!

Uredili pa smo si tudi gredo na vrtu. Najprej smo razrahljali prst, pobrali kamenčke in posadili zelenjavo ter na koncu zalili. Opazovali smo, kako rastline počasi lezejo iz prsti. Redno smo našo gredo tudi zalivali. Spoznali smo tudi dišavnice kot sta meta in melisa, ki smo ju posadili. Všeč nam je bil njihov vonj. Naredili pa smo tudi bezgov sok. Ste ga že poizkusili? Je dober, kajne?