Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Letošnja zima je bila radodarna s snegom, kar smo izkoristili za izvedbo zimske Bambijade. Otroci obeh enot so se skupaj s starši udeležili tekmovanja v različnih zimskih športnih disciplinah in zvrsteh na našem vrtčevskem igrišču v Šmartnem ob Paki.

Tekmovali smo v naslednjih športnih zvrsteh:
– Paralelni slalom s sanmi
– Kepatlon
– Lopatkoskok in Žakljoskok
– Barvanje snega
– Filani žaklji
Kaj vse se skriva pod temi poimenovanji vam bodo razkrile slike.
Otroci so neizmerno uživali v zimskih vragolijah na snegu. Seveda, kot se za igre spodobi, smo za zmagovalce pripravili tudi medalje. In ker so bili zmagovalci vsi, so jih vsi, ki so se iger udeležili, tudi dobili.
Otroci hitro rastejo in zato smo se dločili, da bomo težko ponovno izvedli igre šele čez 4 leta, ampak jih bomo kar naslednje leto, če bo zima radodarna s snegom, kot je letošnja.
Kolektiv vrtca Bambi