Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

V našem vrtcu pa straši…noo ne čisto zares, so si pa otroci čisto zares ogledali čarovnico, ki nas je prišla obiskat in skupaj z njo smo skuhali pravi čarovniški napoj, ki je čarovnici Mici pomagal pri plesnih korakih. Napihali smo risbice ki krasijo našo igralnico, odtisi rok na Pingvinastem drevesu pa nam povedo, kdaj imamo rojstni dan. Robotek falotek nam je pomagal, da smo skupaj s Flamengi in Štorkljami iz Šmartnega otvorili vrtec, hkrati pa je potekal tudi kostanjev piknik. Ker pa se pošasti lahko skrivajo kjerkoli, smo si ogledali še animiran film Pošasti iz omare in se zraven ”sladkali” s kokicami. Odpravili smo se tudi na daljši sprehod da travnika, kjer so pisani listi kar klicali po jesenskem herbariju, na poti nazaj, pa nas vedno pričaka še veliko igrišče. Več pa si lahko ogledate v spodnjih fotografijah.