Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Štorklje v decembru

 

V mesecu decembru smo se v skupini Štorklje prepustili prazničnemu vzdušju. Okrasili smo si našo igralnico in skupne prostore ter vsak dan nestrpno pričakovali trenutek, ko smo odprli okence na našem adventnem koledarju, ki nas je spremljal skozi ves mesec. Nestrpno smo pričakovali tudi prvega dobrega moža, ki nas obišče v decembru – Miklavža. Nastavili smo mu risbice in v zameno dobili bonbončke s katerimi smo se sladkali po kosilih.

Ker pa bistvo prazničnih dni ni le v prejemanju ampak tudi dajanju smo prebirali zgodbe na to temo in z risbicami o dobrih delih sodelovali v projektu Pošte Slovenije – Božičkova pošta. Pri gibalnih uricah smo poligone premagovali z dvoje in tako spoznali kako pomembno je sodelovanje in pomoč drug drugemu. Predvsem pa smo skozi ves mesec veliko bivali na svežem zraku, ustvarjali ter predvsem uživali.

 

V novem letu pa….

Ne želimo, da se vam izpolnijo vse želje,

ker potem ne boste več želeli.

Ne želimo, da se vam izpolnijo vsi upi,

ker potem ne boste več upali.

Ne želimo, da se vam izpolnijo vse sanje,

ker potem ne boste več sanjali.

Želimo le, da se vam izpolni toliko želja, upov in sanj,

da boste srečni!

 

 

Štorklje z Evo in Andrejem