Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

V skupini Štorklje smo v mesecu februarju odpotovali v vesolje. S pomočjo globusa smo spoznavali planet zemlja in njegove kontinente. Izdelali smo trganko našega planeta, izdelali raketo in z vodenimi barvami naslikali vesolje. Opazovali smo naše osončje v igralnici in prelistovali enciklopedije o vesolju in planetih. V lunin prah smo zapisovali vesoljske znake in tako razvijali naše predpisalne spretnosti. Planete smo izdelovali tudi iz plastelina, se igrali s pisanimi frnikulami, izdelali vesoljske verižice iz pisanih vrvic in perlic in si izdelali planete (frizbije), ki smo jih preizkusili na igrišču. Očke in mamice smo za valentinovo presenetili s slastnimi kokosovimi srčki ter se odpravili na dolg sprehod v Šmartno ob Paki, kjer smo uživali ob igri na tamkajšnjem igrišču. Toplejše dneve smo izkoristili za daljše bivanje na svežem zraku in mesec zaključili z izdelavo pustnih mask s katerimi smo popestrili našo igralnico.