Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Flamingi v februarju

V skupini Flamingov smo v mesecu februarju potovali v vesolje. Otroci so z zanimanjem opazovali knjige o vesolju, poslušali pravljice o vesolju, naučili pa smo se tudi novo pesem Marsovska. Skozi mesec smo veliko likovno ustvarjali. Najprej smo s pomočjo prstkov ustvarili zvezdno nebo, nato še vesoljske obroče, na katere smo prilepili planete in zvezde ter si tako v igralnici pričarali pravo vesoljsko vzdušje. Ker pa je bilo v mesecu februarju tudi valentinovo, smo igralnico okrasili s srčki, ter izdelali majhne pozornosti za starše otrok. Ob koncu meseca smo izdelali velike planete, ki krasijo našo igralnico. Veliko smo se gibali, tako v igralnici kot na igrišču, prav tako pa tudi v telovadnici. Otroci so z zanimanjem poslušali igranje na piščalko in citre, katere so tudi sami preizkusili. Veliko smo tudi prepevali, rajali ter se veselili ob glasbi.