Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

FLAMINGI V APRILU

Flamingi smo v mesecu Aprilu veliko ustvarjali, rajali, prepevali in se gibali. Igralnico smo okrasili s travniki tulipanov, kjer so otroci najprej risalni list spremenili v travnik, nato pa odtisovali tulipane različnih barv s pomočjo vilic. Ustvarjali smo s plastelinom in barvnim slanim testom, v katerega smo primešali kurkumo, kavo, čaj in rdečo papriko, da je bilo ustvarjanje še bolj zanimivo, nato pa iz njega ustvarili velikonočne košarice. Prav tako smo tudi velikonočna jajčka okrasili s temi naravnimi materiali. Otroci so pomagali pri pripravi velikonočnega kolača, s katerim smo se tudi posladkali. Veliko smo se igrali v kotičku dom, pripravili smo tudi didaktični kotiček s pretikankami v obliki jajčk, ter matematični in lutkovni kotiček. Obiskal nas je tudi policaj, nam predstavil svoj poklic, ter nam pokazal policijski avto in opremo. Praznovali smo rojstni dan, veliko prepevali, poslušali ljudske pesmi in se veliko gibali. Še več veselja nam je prinesel dež, saj smo lahko skakali po lužah.