Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Murenčki smo si v mesecu septembru uredili igralnico. Naša igralnica je manjša, bolj prijetna in v njej se dobro počutimo. Sestavili smo rojstnodnevni koledar s torticami, ki smo jih okrasili z gumbi.  Naredili smo si vremensko uro in kolo dni v tednu. Tako vsako jutro določimo vreme in dan v tednu. Spoznali smo dele telesa murna in poslušali njegovo oglašanje. Naučili pesmico Murenčki in sestavili plesno koreografijo z baloni in trakovi. Sprehodili smo se do gozda, kjer smo nabirali gozdne plodove, raziskovali bližnji potoček in si privoščili malico. Seveda pa nismo pozabili nahraniti tudi mravljice. Pogovarjali smo se o trajnostni mobilnosti, naredili plakat s prevoznimi sredstvi, ki manj onesnažujejo okolje ter si sestavili skiroje. Na vrtčevskem igrišču smo imeli vadbo z obroči in vlekli vrv. Po vrvi smo hodili, skakali in lovili ravnotežje ter urili koordinacijo. Smo že zelo spretni in bomo še bolj.