Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Kobilice v oktobru

Kobilice smo preživele res pester mesec. Izkoristili smo lepo vreme, veliko bivali na svežem zraku in izvedli kolesarski tečaj. Odpravili smo se na sprehod skozi Letuš in Šmartno ob Paki in spoznavali prometne znake. Izdelali smo si avtobuse in maketo sanjskega mesta brez avtomobilov. Ličkali smo koruzo in z njo izdelali okraske. Tiskali smo s plutovinastimi zamaški, lepili nalepke, razporejali prometne znake po obliki in vozila glede na to, kje se vozijo. Izvedli smo igro Beli Zajček pri kateri smo bili zelo uspešni. Obiskala nas je tudi medicinska sestra, ki nam je predstavila kako ponesrečencu nudimo prvo pomoč. Za konec meseca pa smo si privoščili čarovniško zabavo s poslikavo obrazov in rajanje s skupinama Murenčki in Metulji.