Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Mesec je naokoli, uvajanje je za nami in Polžki smo zopet z vami z novimi dogodivščinami! V mesecu oktobru smo doživeli marsikaj zanimivega…

Veliko smo se pogovarjali o projektu Trajnostna mobilnost, potrudili smo se v vrtec prihajati čim večkrat peš in pridno barvali naše sive zajce v bele. Z veseljem smo izdelovali tudi naš velik rdeči avto, ki je dobil ime po naši skupini, imenovali smo ga kar »Polži«. Kot se za otroško domišljijo spodobi, smo se v preteklem mesecu prelevili v prave umetnike, saj so otroci veliko ustvarjali in se svobodno prepuščali svojim skritim talentom, ob ustvarjanju jesenskih motivov. Potikali smo se pri sosedih in z njimi preživljali lepe trenutke. V igralnici, kjer smo ob spremljali klavirja peli pesmice in na igrišču, kjer smo raziskovali jesenske plodove. Spoznali smo našega novega kuharja, ki nas pride večkrat pozdraviti. Veliko smo tudi migali v telovadnici, v naši igralci in zunaj na igralih, ali pa dirkali s »poganjaučki« po igrišču. Pa da ne pozabimo! Bili smo tudi udeleženci kolesarskega tečaja po katerem je sledila slavnostna podelitev medalj. Za lep zaključek meseca, pa smo se družili na kostanjevem pikniku na Gori Oljki.