Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Pikapolonice smo ta mesec bile zelo praznično razpoložene. Že v koncu novembra smo skupaj z dedki in babicami izdelali izdelke za na božični bazar. V belo barvo smo odeli naša okna vrtca in s snežinkami pričarali praznično zimsko vzdušje. Veliko smo prepevali ob klavirju, kjer smo napredovali v čisto pravi pevski zborček. Vzgojitelji in vzgojiteljice so nam v kulturnem domu v Braslovčah pripravili predstavo Maček Muri. Ta nam je bila zelo všeč, zato smo pesmice še večkrat prepevali skozi običajne dni. Lepili smo božične nalepke, si izdelali smrečice, nove likovne izdelke. Ker je vmes zapadel sneg smo ga imeli priložnost izkoristiti. Ko je ta skopnel, smo ga s pomočjo časopisnega papirja preselili v telovadnico, kjer smo pripravili bitko s kepanjem. Pri tem smo se zelo zabavali. Ob koncu mesca smo pripravili slavnostni ples, pri katerem smo se družili tudi z ostalima oddelkoma vrtca. Mesec nas je lepo popeljal v praznični čas, sledile pa so počitnice z našimi domačimi.