Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page


Ku, ku september je tu … in z njim tudi novo vrtčevsko leto in nova skupina Morske zvezde.  V tem mesecu smo se spoznavali, se navajali na nove vzgojiteljice in prijatelje ter raziskovali igralnico in okolico vrtca. Zelo radi plešemo, prepevamo pesmi, ustvarjamo, raziskujemo in se smejimo.
V mesecu septembru smo risali po moki, se igrali s cofki, jih spuščali po tulcih, prebirali različne pravljice, med drugim tudi pravljico Pod medvedovim dežnikom. Tako smo medvedu pobarvali velik rdeč dežnik, si naredili lutko medveda, se igrali v lutkovnem kotičku in urili spretne prstke s pretikanko dežnika. Uživali smo v gibanju na vrtčevskem igrišču in raziskovanju travnika. Opazovali smo metulje, mravlje, ptice in gosenico. Vrt smo opleli, z lopatkami prekopali ter ga pripravili na zimo.
Fotogalerija