Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Želve smo novopečena zasedba najmlajših v enoti Parižlje. Ta mesec smo se potrudili, da smo se vsi počutili varno in sprejeto, da smo potem lažje raziskovali našo prelepo urejeno igralnico. Izvajali smo plesno izražanje ob glasbi, veliko prepevali ob spremljavi klavirja, ukulela in Orffovih inštrumentov, se igrali v kotičku dom, kjer smo radi kuhali, se igrali v terapevtskem bazenu s pisanimi žogicami, risali s posebnimi debelimi barvicami, plazili in plezali čez pajkovo mrežo, izvajali vaje tišine, se spuščali po toboganu, iskali poti za avtomobilčke, preizkusili kako plava želva. S prsti smo preizkušali barvo in jo uspešno razmazali po formatu. Ta izziv je bil zelo poseben, saj smo si resnično želeli bolj kot packat, poskusit tudi z usti. Ampak ta res ni bila dobrega okusa! Uredili smo ograjo ob živi meji in uspešno uredili našo ljubko hiško na igrišču. Zunaj smo se radi prelevili v slavne nogometaše in trenirali za svetovno prvenstvo. Ko nas je presenetil dež smo se ga naužili do mokrega. Vmes sta nas obiskali tudi dve muci, ki jih ne bomo kar tako pozabili.
Smo želve. Smo počasne. Smo tudi hitre. Smo pa veseli, da smo skupaj in da se imamo v vrtcu vsak dan lepo.