Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Morske zvezde v oktobru
 
Oktober ja našo skupino popeljal v jesensko raziskovanje in ustvarjanje. Skozi igro smo raziskovali jesenske plodove, jih razporejali v posode in škatle, rezljali in raziskovali smo buče. Kot nekatere gozdne živali, smo si tudi mi naredili mini ozimnico in si skuhali marmelado iz grozdja. Ampak naša ozimnica se je že naslednji dan izpraznila, saj smo marmelado snedli skupaj s slastnimi palačinkami. S poganjalci smo se vozili po poligonu ter si ob koncu tedna vsi prislužili kolesarska priznanja. Odpravili smo se tudi na naš prvi sprehod do gozda, kjer so otroci uživali in se prepustili raziskovanju in jesenski idili. Ob koncu meseca smo na zemljevidu poiskali, kje smo doma. Izdelali smo si lepljenko zemljevida Slovenije, poslušali slovensko himno, barvali zastavo ter rajali in plesali ob slovenski glasbi.