Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Morske zvezde v marcu
 
Mesec marec je bil poln družinskih praznikov, za katere smo izdelovali različne voščilnice in male pozornosti. Pogovarjali smo se o družini, si ogledovali fotografije družin in se ob njih pogovarjali. S krompirjevimi pečatniki smo odtiskovali pomladne motive, barvali plastična jajčka, se veliko gibali in igrali. Zunaj je bilo pravo pomladno vreme. Na travniku smo opazovali marjetice, vijolice ter trobentice, s katerimi smo poskušali zaigrati kakšno pesem. Opazovali smo mravlje, izdelovali kronice iz marjetic, se skrivali v tunelu in se vozili s poganjalci. Postali smo pravi prijatelji, saj radi sodelujemo drug z drugim, radi si pomagamo in skrbimo, da se vsak v naši skupini počuti dobro.
Pred prihajajočimi prazniki smo si spekli marmorni kolač. Ampak čez noč je marmorni kolač odnesel zajček, zato smo imeli danes lov na zaklad. Zajček je za nas pripravil različne kartice z nalogami, ki smo jih iskali po travniku. Naloge smo uspešno opravili in na koncu našli naš marmorni kolač s katerim smo se okrepčali in posladkali. Ob koncu pa je za vsakega zajček pripravil medaljo. Pričarali smo si pravo pustolovščino.