Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Ta mesec smo bili precej aktivni. Spoznavali smo odpadne materiale, med njimi pa so najbolj izstopali kartonasti tulci. Sledilo je nekaj dejavnosti na temo dež. Ogledali smo si videoposnetek, si razdelili dežnike in zaplesali ob glasbi. Skakali smo po lužah in lovili dežne kapljice. Naučili smo se novo deklamacijo in pesmico s kazanjem. Oblekli smo se v dežna oblačila in odšli na sprehod. Preobuli smo se v škornje, jih primerjali med seboj in hodili v njih. Izdelali smo si stensko slikarsko platno.

Odpravili smo se do gozda, kjer smo iskali različne cvetlice. Te smo nabrali in jih plastificirali, da jih še vedno lahko opazujemo na steklenih vratih. Odšli smo na travnik z ogromnim poljem, kjer so se otroci res lahko nemoteno gibali, saj je bila to zares velika površina. Odšli smo tudi do ribnika v Preserjah, kjer smo izvedli čisto pravi piknik. Pogledali smo si tudi pupka in paglavce.