Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Čebele v mesecu septembru

Poletnih počitnic je konec in pričelo se je novo šolsko leto. Pozdravljeni v skupini Čebele! Novo šolsko leto smo pričeli s spoznavanjem novega okolja, igrač, navad ter medsebojnim spoznavanjem. Znotraj zidov vrtca smo si uredili igralnico, igralne kotičke ter se začeli navajati na določena pravila, ki jih bomo poskušali tekom celega leta transformirati v navade. Seveda, pa časa nismo preživljali samo v igralnici, ampak smo se odpravili na prvi sprehod z novo skupino, se igrali na igrišču in že opravljali prvo zgodnje jesensko opravilo (grabljenje trave). Seveda pa igra na igrišču ni bila samo spontana, temveč smo se srečali tudi s prvim gibalnim izzivom – plezanjem po lestvi gor in dol, naprej in nazaj. Dokazali pa smo tudi, da preživljanje časa zunaj igralnice ne poteka samo v lepem vremenu, ampak se lahko zabavamo zunaj tudi v deževnih dneh, ko smo v tednu mobilnosti parkirišče spremenili v igrišče. Kaj vse smo počeli med vodenimi dejavnostmi, pa ste starši lahko v obliki izdelkov opazili tekom celega meseca. Le kaj nas čaka v prihodnjem mesecu?