Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Mesec september je minil v znamenju spoznavanja nove igralnice, novih vzgojiteljev, novih prijateljev in novih pravil. Lahko rečemo, da smo ga pravzaprav tudi uspešno prestali. 
Izdelali smo si kartončke za dežurne ter tudi določili pravila za dežurne otroke ob razdeljevanju obrokov. Uredili smo si ustvarjalni zvezek, dekoracijo naših praznih sten, označili ustrezne prostore za posameznega otroka. Spoznali smo igralne kotičke in ugotavljali, katera igra nam je pravzaprav sploh všeč, ter s kom se jo radi igramo. 
Pričeli smo tudi s spoznavanjem okolja in posledično pričeli hoditi na dolge sprehode. Pri sami hoji ubiramo hitrejši tempo, kot so ga mogoče bili navajeni od začetka, saj želimo, da bi jim ta bila nekaj povsem vsakdanjega. 
Nekateri so se udeležili letovanja v kampu Menina. Tam smo pridobili neprecenljive izkušnje. 
Veseli smo, da smo del naše skupine, ki se imenuje Poniji. Upamo, da bomo letošnje leto lahko vedno v vrtcu, saj smo res radi v družbi drug drugega.