Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page

Otroci skupine Mačke smo se s koroško ljudsko pravljico Hvaležni medved. Pogovarjali smo se o pomenu besede hvaležnost in izdelali lutko medved. Vsi smo uspešno opravili kolesarski tečaj, saj vsi vozimo kolo in spretno premagujemo cestne ovire. V okviru projekta Mali sonček, smo se odpravili na pohod na Goro Oljko. Bili smo zelo vztrajni in na koncu veseli, da smo dosegli vrh Goro Oljke. Na Goro Oljki nas je čakalo kosilo, posladkali pa smo se s palačinkami. Spoznali smo tudi običaj ličkanja. Iz koruzni listov smo spletali kitke. Koruzo smo oluščili. Bilo nam je zelo zanimivo. V mesecu oktobru pa je bil tudi teden otroka. Ta teden smo namenili igri brez plastičnih igrač. Otroci so si sami izdelali igračo iz kartona. Pri tem so pokazali veliko izvirnosti in bili zelo ponosni na svoj izdelek. Sestavili smo si družabno igro Gradimo hišo. Pekli pa smo tudi čokoladne mafine. Med dejavnostmi smo uživali in tkali prijateljske vezi.