Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Utrinki smo v novo leto vstopili s pravljico Mojca Pokrajculja. Pravljici smo prisluhnili s pomočjo kamišibaja, nato pa smo si izdelali lutke na palici. Tako smo se čisto prvič preizkusili v igri z lutkami in si ustvarili čisto svoje lutkovno gledališče. Prav tako smo v igralnici ustvarili nov kotiček – trgovina z zimskimi oblačili. Kotiček nam je omogočil utrjevanje samostojnega oblačenja zimskih oblačil. Bili pa smo tudi precej ustvarjalni. Najprej smo s pomočjo ščipalk odtiskovali kroglice, kasneje pa smo slikali zimske motive z vatiranimi palčkami. Izvedli smo eksperiment z vodo in soljo, raziskovali zimsko senzorno škatlo in risali v koruznem zdrobu. Najbolj pa smo se razveselili snega, zato smo tokrat izkoristili čim več časa zunaj, kjer smo delali snežake, angelčke, kepe in se imeli lepo.