Telefon: 05 99 47 522 GSM: 070 395 300 info@vrtecbambi.si
Select Page
Pojem v dežju…
Tokrat smo se intenzivno pripravljali na tradicionalni marčevski nastop, letos pa smo si zanj pripravili temo Pojem v dežju. Sledili smo videoposnetku Singing in the rain, s pomočjo katerega smo skupaj sestavili koreografijo in jo trenirali za odločilni dan. In veste kaj… če kdaj, smo se ravno zdaj naučili odpiranja in zapiranja dežnika. 🙂 Na nastop smo se res dobro pripravili in se tam tudi dobro odrezali. 
Sledilo je seznanjanje z znanilci pomladi. Narava nam je ponudila cel spekter znanilcev v obliki spomladanskega cvetja, ki smo ga nekaj prinesli tudi v našo igralnico. Naučili smo se veliko novih pesmi, spoznali zanimiva imena in nove besede. 
Izvedli smo tudi čistilno akcijo. Odpravili smo se na javne lokacije, kjer smo pričakovali kar nekaj smeti. In seveda se na žalost nismo zmotili, saj smo jih nabrali kar celo vrečo. Upamo, da smo s svojim zgledom navdušili še koga, da prične bolje skrbeti za naše okolje. 
 
Skupina Mavrica